Kullanıcı adı Şifre  
logo

 
Markalarımız Hakkında

Biz, hem üretici  bir firmayız, hem de Dünyanın bisiklet konusunda en iyi üreticilerinin Türkiye Distribütörüyüz.

 

Bisiklet konusuyla ilgili aradığınız her şeyi ekonomik ve kaliteli olarak Delta Bisiklet  Kültür Merkezinde bulabilirsiniz. Delta Bisiklet “Bisikletli Yaşamın’’ akılcı, sportif, ekonomik, çevreci ve sosyal bir tercih olduğunu kabul eden noktadır. Delta Bisiklet ve Delta Ürünlerini, bulunduğunuz şehirde bisikletçinizden isteyiniz.. Hemen farkımızı hissedeceksiniz.

 

Tüm dünyada bisiklet sektörüyle ilgili gelişmeleri çok yakından takip ederek sizlere en uygun ve en kaliteli ürünleri sunmaktayız.  DELTA BİSİKLET tüm Türkiye’de birçok bayilik zinciri kurmuş bisiklette yıllardır yaşanan keyifsiz bisiklet düşüncesini değiştirmiştir.

 

Birçok firmanın olduğu, alışılageldik kalitesiz ve satış politikalarına endekslenen bisiklet sektöründe biz kalite ve zorluğu seçtik. Kısa süre içerisinde alanımızda Türkiye’nin en iyisi olmamız bisiklet kültürüne  bakışımızdan kaynaklanmıştır. Biz sadece bisiklet satmıyoruz bisikletle yaşamanın farkını sunuyoruz, sizler de bisiklet kullanarak, çevrenizi, sağlığınızı ve cebinizi koruyun.

 

Delta markalarını seçerken, bu işi en iyi yapan ve sınıfında tek olan firmalar olmasına dikkat ettik. Başlıca markalarımız Amerika, Almanya, Hollanda, İtalya, Fransa, Japonya, Taiwan ve İngiltere gibi ülkelerden gelmektedir.

 

Bisiklet Alırken Sizlere Önereceğimiz En iyi Markalar: Cannondale, Corratec, Geotech, Schwinn, Look, GT, Strida markalarıdır. Bu markaları sorunsuz bir şekilde alıp keyifle kullanabilirsiniz. Ayrıca bu markaların bütün yedek parça ve aksesuarlarını da kolayca temin edebilirsiniz.  

 

 

Türkiye Distribütörlüklerimiz ve Tescilli Markalarımız

 

 

 

DELTA ( Delta Bisiklet )

 

Bisiklet ve Motosiklet üzerine bir çok aksesuar, giyim ve yedek parçayı Delta markası adı altında görebilirsiniz. Motosiklet ürünleri için lütfen www.mototr.com adresine giriniz. Delta, Delta Bisiklet markasıdır. Yıllardır en kaliteli ürünleri sizlerin beğenisine sunmuştur.

 

 

 

 

GEOTECH ( Delta Bisiklet )

 

Delta Bisiklet'in yılları ve tecrubeleri sonucunda oluşan tescilli bir markasıdır. Avrupa standartlarında üretilen ve bir çok dünya markası kalitesinde olan Geotech kuşkusuz Türkiye'nin gurur kaynağıdır. Türkiye'de montajı yapılan Geotech dünyanın en büyük bisiklet fuarlarından olan Euro Bike ve IFMA fuarlarında Türkiye'yi temsil eden tek firma olmuştur. Ayrıca Geotech kişiye ve kurumlara özel bisikletler de üretmektedir. Bütçenize göre bisiklet almak istiyorsanız seçiminiz Geotech'den yana olmalıdır. Geotech üzerinde kullanılan donanımlarda seçkin dünya markaları kullanılmaktadır. Avrupa ülkelerinden gelen donanımlar Türkiye’de Delta Bisikletin montaj fabrikasında toplanmaktadır. Geotech markası sayesinde, bir çok bisiklet kullanıcısı uygun fiyatlara kaliteli bisikletlerle tanışma fırsatı bulmuştur. 7 den 70 ‘e her yaş grubuna uygun bisiklet modellerini Geotech markasında bulabilirsiniz. Zengin ürün çeşidi sayesinde her tarz bisikleti de yine Geotech markasında bulabilirsiniz.

 

 

 

CORRATEC (Almanya)

 

Corratec Türkiye’ye Avrupa'dan gelen tek markadır.

 

Alman malıdır. Fabrikası Almanya'da bulunmaktadır. Bisiklet teknolojilerinde en üst ve en son teknolojiyi kullanmaktadır. Corratec'e özel bir çok farklı sistem kullanarak en uygun fiyata en iyi bisikleti binicisine sağlamaktadır. En uygun fiyata en iyi donanımlı bisikleti almak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Corratec'ten yana olmalıdır. Fiyatların uygun olmasının yegane sebebi en iyi donanım markalarının distribütörü olmalarıdır.

 

Corratec markası ürünlerinde komponent olarak dünyanın en iyi markalarını kullanmaktadır. Bisiklet fiyatları da Türkiye’deki bir çok marka fiyatlarının da oldukça altındadır.

Ayrıca Mauro Sannino'ya el yapımı olarak karbon fiber bisikletlerinizi özel olarak da yaptırabiliyorsunuz.

 

Corratec Kadro Boyları:

Genelde bisikletler üzerindeki ölçü 2, 2/3, 3/4, 4, 5, 6, 7 şeklindedir. Bu ölçüler de XS-S-M-L-XL-XXL Şeklindedir. En uygun ölçüyü almak için Delta Bisiklet yetkilisi ile görüşmeniz gerekiyor. Bu ölçüler ayrıca inç olarak da belirlenebiliyor.

 

CORRATEC'İN ÜSTÜN TEKNOLOJİSİ

 

Superbow Teknolojisi:
   Arkaya doğru eğimleşen yay şeklindeki üst boru küçük kadro üçgenlerini mümkün kılar ve bu özellik sayesinde orta göbek alanına en iyi güç aktarımı sağlanır. İki eşit kalınlıkta arkaya doğru açılan boylamsal oval üst borular en yüksek sertliği ve hafifliği garanti eder.

XC Dünya şampiyonu Filip Meirhaeghe diyor ki: “ Superbow Team World Cup modeli tam da benim ihtiyaçlarıma göre yapılmış, eşsiz güçlü tırmanışı ile benim gizli silahım”

 

Monocoque Teknolojisi: 

EN İYİ GÖRÜNÜMÜN İÇİNDEKİ MUKAVEMET, has mukavemet ve gerçek bisiklet kültürü. REVOLUTION, CCT ve CCT PRO yıllarca yarışçılarla birlikte sürdürdüğümüz geliştirme çalışmalarımızın bir sonucu. TCM teknolojisini kullanarak  yarışçılar için yeni bir kadro yarattık. Karbon Monocoque  kadro tek kalıp içinde işlendi ve şekillendirildi. Monocoque yarış için bir silah ve yüzü olan bir silah. Öyle bir yüz ki, kendini hatırlatacak. 
Red Dot Dizayn ödüllü.


Carbon-Alloy-Composite (CA+) 

HİÇBİR ŞEY KOMBİNASYONDAN DAHA GÜÇLÜ DEĞİL. İki materyal birbiri ile birleştirildi. Son derece ince çeperli alüminyum borular özel bir işlem ile karbon yapıya bağlandı. Sonuç ise kazanmaya hazır eşsiz mukavemet ve son derece hafif bir kadro. Performans, güç, iştah ve direnç. Sinerji  ve geleceğin materyali olmanın etkinliği, hepsi bu kadroda.

 

CF1 –Teknolojisi 

Herşeyi gölgede bırakan bir Maksimum. Materyali: Mauro Sannino‘nun elinden Corratec CF1. %100 sizin ihtiyaçlarınıza göre dizaynın en iyisi tarafından elde hazırlandı. Kadro Formula 1’ de  kullanılan en gelişmiş yüksek teknoloji materyalleri  Karbon Fiber/ Kevlar‘ın  bal peteği teknolojisi ile işlendi. CF1, piyasadaki en hafif malzeme. Karbon/Kevlar bal peteği teknolojisi ise uzay araştırmalarında kullanılıyor. 

 

CF1 kadro nasıl yapılıyor? 

CF1 kadro, birbiri üzerine yatırılan iki karbon tüpün nüve içerisinde bal peteği yapısında birleştirilmesi şeklinde oluşuyor.

 

CF1 teknolojisinin avantajları neler? 

CF1 kadro, bal peteği yapısı sayesinde son derece sıkı ve dolayısıyla maksimum mukavemeti sunar. Hafifliğinin yanı sıra CF1, sadece sizin ihtiyaçlarınız için dizayn edilmiş özel yapısı ile kanınızı coşturacak.

 

Suspansiyon Teknolojisi 

Kullanış amacınıza uygun olarak yaylanma mesafesi ve geometri birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilir. Tarzınıza göre sonsuz varyasyon ve konforlu sele pozisyonu. Arkada 120mm XC ve 140 mm AT her arazi olacak şekilde iki farklı ayarlanabilir yaylanma mesafesi. Hem XC de hem de tepe iniş ve tırmanışlarında üstün gidon kontrolü performansı .

 

Corratec markasında bisiklet giyimi ve bazı özel aksesuarları da görmeniz mümkün.

 

 

 

CANNONDALE (Amerika)

 

Cannondale markası Türkiye’ye Amerika’dan gelen tek markadır.

 

Cannondale hakkında yazacak aslında çok şey var ama kısaca birkaç şey yazmak gerekirse; kusursız, özel ve kesinlikle çok çekici. Dünyanın en iyi ve prestijli markası. Amerikan malı ve el yapımıdır. Fabrikası Amerika'da ve Hollanda'da bulunuyor. Kullandığı teknoloji sadece mühendisleri tarafından bilinmekte ve sır gibi saklanmaktadır.

 

Cannondale günümüzde Dünya’nın en büyük el yapımı bisiklet markasıdır. Üretim yeri Amerika’dır, ayrıca Hollanda’da da fabrikası vardır. 80’den fazla modeli 70 ayrı ülkeye pazarlayan ve aynı zamanda giyim ve aksesuar üreten firma, 1971'de kurulmuştur. İlk olarak tekerlekli bisiklet taşıyıcısını üreten ve pazarlayan firma, ilk bisikletini tur bisikleti olarak 1983 yılında daha sonra 1984 yılında ilk alüminyum yarış bisikletini üretmiştir. Bu adımla, o yıllarda bisiklet endüstrisine öncülük etmeye başlamış olup, Cannondale markası daha sonraları zamanla insanların aklına daima “Yenilikçi, kaliteli, ileri düşünceli, pratik, sağlam ve düzgün çalışan yeni buluşlara sahip tek firma” olarak kazınmıştır. Firma daha sonraları ilerleyen zamanlarda, icadlarının arasına Headshok (Fatty) ve Lefty amörtisör sistemlerini eklemiştir. Konvansiyonel amortisörlerin yapı ve çalışma prensiblerinden çok farklı olan bu sistemler halen günümüz amortisör sistemleri arasında en hafif, en dengeli ve en sağlam olanlarıdır. Bunun dışına Cannondale halen üretmiş olduğu bisiklet modellerinde konvansiyonel amortisör sistemini de kullanmaktadır.

Cannondale ayrıca günümüzde alüminyum ve karbon kadro üreticileri arasında en tecrübeli, “farklı” ve “yüksek kalitede” üretim yapan firmadır. Cannondale’in “Feel it” yani “Hisset” reklam sloganı işte buradan geliyor; farkı hissetmek, hafifliği hissetmek, kaliteyi hissetmek..

Cannondale’in bu kadar iyi olmasının nedeninin altında çalışanları yatıyor. Tasarım aşamasından üretim bandına kadar işini gerçekten çok seven, tutkuyla, keyif alarak, yaptıkları işi sadece bir iş olarak görmeyen, markayı yaşayan, uzman ve son derece profesyonel insanlar çalışıyor. Örneğin tasarımcılar her hafta Salı akşamları yapılan organizasyon ve yarışlarda, tasarladıkları bisikletleri ormanda ve yolda test etme şansına sahip oluyorlar.

Cannondale’in diğer markalara göre daha başarılı olmasının sebebi ise şirketin profesyonel yarış takımlarında sponsor olduğu atletlerden ilham almasıdır. Cannondale bugün Siemens mobile/Cannondale ile Saeco/Cannondale yol yarış takımı ve bir çok yerel amatör takımlara sponsor olmaktadır. Cannondale’in dağ bisikletlerinde 11 Dünya Şampiyonluğu, 17 Dünya Kupası Serisi birincilikleri, 16 Ulusal Şampiyonlukları  ve 2 Olimpiyat madalyası vardır. Yol yarış bisikletlerinde ise Fransa Bisiklet Turu’nda 11 etap birinciliği, Giro d’Italia’da 27 etap birnciliği, 2 Giro d’Italia zaferi, 1 Profosyonel Dünya Şampiyonluğu ve 2 Ulusal İtalyan Şampiyonluğu vardır.

 

 

 

LOOK ( Fransa )

 

Fransız markası olan Look dünyanın en iyi kadrolarını, selelerini ve pedallarını üreten firmadır. Ayrıca bir bunlar gibi bir çok yedek parçayı da üretmektedir. En iyisini istiyorsanız bu markayı mutlaka incelemelisiniz. Son yıllarda özellikle musabakalarda LOOK markası hep tercih edildi.

 

Look, dünya üzerindeki en yenilikçi firmalardan biridir. 1983 İlk Kilitli Yol Pedalı İlk olarak kayakların kilit mekanizmasından esinlenilerek ortaya çıkan bu fikir, tüm dünyada kilitli pedal standartını belirleyen bir yeniliğe dönüştü. Bu yenilik de doğal olarak markayı, konusunda lider bir konuma getirdi. 1985 ve Fransa Bisiklet Turu Kazanıldı.

 

Bernard Hinault, Fransa turunu bu pedallarla kazanarak sistemin başarısını bir kez daha pekiştirerek kanıtlamiş oldu. O zamanlarda pedallar, kalpiye kayışı ile birlikte kullanılıyordu. Ve Look'un hayali... Günümüzde hiç kimse bu kiliti pedal sistemi olmadan spor yapmayı aklından bile geçirmez.


1986 ve ilk karbon kadro

Look, TVT tube'lerini kullanarak KG86 kodlu ilk karbon kadrosunu oluşturuyor.
Bu kadro, karbon ve kevların extra rijitlik için harmanlandığı, tamamen el yapımı olan özel bir kadrodur.
Tasarlanan bu kadro, Greg Lemond'a da şans getirmiş ve kendisi 1986 Fransa Bisiklet Turunu kazanmıştır.


Diğer başarılar ve ödüller

Benimsemiş oldukları ar-ge politikaları, Look firmasına bu alanda 2009 INPI Trophy ödülünü kazandırmıştır. Firma, Fransa'da tam 4 kez yılın bisikleti ünvanını elde etmiştir. Sayısız kez tasarım ödülleri aldığı gibi, Almanya'da da 2010 IF tasarım ödülünü kazanmıştır.


Şirket hakkında

Look, karbon tasarımı ve yapımı konusunda eşsiz tecrübelere sahip bir firmadır. Nevers bölgesinin bağımsız şirketi olan Look'un genel merkezi de, yine ürünlerin tasarlanarak geliştirilip üretildiği aynı bölgede yer almaktadır ve dünya çapında 420 çalışanı bulunmaktadır. Özellikle pist bisikletçiliğinde tercih genelde Look markasından oldu. Hem Fransız takımları hem de farklı takımlar Look'un üretmiş olduğu Pist bisikletlerini kullandılar.

 

 

 

STRIDA (İngiltere)

 

Strida,Mark Sanders adlı bir makine mühendisinin mezuniyet tezi olarak 1984 yılında tasarlanmış. Bu tasarım çok beğenilmiş ve o yıllarda BBC'ye konu olacak kadar ilgi görmüş. Consept Bisiklet ödülü de alan Sanders bu ürününün üretim haklarını Glasgow'da kurulu bir İngiliz firmasına vermiş.

 

1987'de seri üretimine geçilen Strida, üst üste bir çok ödül alarak üretim rekorları kırmış. 5.sene dolduğunda Portekiz'de üretilmeye devam eden bu model 25.000 adet satış rakamına ulaşmış.

 

2002 yılına gelindiğinde dünyadaki seri üretim maliyetlerinin ucuzluğununa bakılarak Tayvan'a taşınan üretim, Ming Cycle adlı firma vasıtası ile devam etmekte.

 

5 defa versiyon yenilemesi yapılan Strida, son hali ile ülkemize de ulaşmış durumda. 

 

Strida,son yılların vazgeçilmez madeni olan aluminyum kadrodan üretilmiş. 7000 serisi aluminyumdan katlanabilir bu bisiklet 9 kg.civarındaki ağırlığı ile tek elle her yerde taşınabilecek bir model.

 

Kevlardan üretilen kayış sistemi ile hareket verilen Strida'da bu sistemin uzun ömürlülüğü için 50.000 mil'e kadar garanti veriliyor. Kablolu disk veya kampanalı fren seçenekleri bulunan Strida, 14 kg.lık bagaj yükü taşıma kapasitesine sahip. Hazır ağırlık kısmına girmişken şu bilgiyi de verelim; üretici toplamda 110 kg.'a kadar biniş yüküne müsaade ediyor.

 

Strida'nın en büyük özelliği katlanabilir ve kolay taşınabilir olması, zaten tasarımındaki farklarda bunu gösteriyor. Tek noktadan tek elle açılabilir kilidi ile 10 saniye'den kısa bir sürede katlama ve açma işlemini yapabilirsiniz. Her türlü taşıta yolcu beraberinde kabul edilen bu modeli yolculuk sonrası açarak bisikletle yolculuğunuzu sürdürebilirsiniz.

 

Teker noktalarına bağlantı konusunda da farklılık yaratan Strida, Cannondale'in efsane tasarımı Lefty ve Righty'den ilham alarak ön maşayı Lefty, arkayı ise Righty olarak tek noktadan bağlantı yapmış. Bu konudaki seçimi katlanma sırasında göbeklerdeki karşılıklı mıknatısla kilitlenme sağlayarak bisikletin daha az yer kaplamasını sağlıyor.

 

Strida özellikle trafik açısından zor ulaşılan yerlere girme,zorunlu toplu taşım ile transfer sonrası yerlere ulaşmada,küçük araç ile gittiğiniz yerde bisiklete binme ve tekne türü faaliyetlerinizde karada ulaşımlar için birebir çözüm üreten bir tasarım,hatta tekneniz büyükçe ise güvertede de binebilirsiniz.

 

Kolay kullanımı ve karışık hiç bir özelliği bulunmayan bu tasarım her yaştan kişilere hitap edebiliyor.

 

Üretici bu ürünü kullanırken mutlaka kask takılmasını, bol pantalon ile binilmemesini ve tek tekerde gidilmemesi konusunda uyarıyor. Testimizde tek teker konusunu bir deneyelim dedik ve üreticinin uyarısının ne kadar gerçekçi olduğunu anladık,ağırlık merkezinin biraz geride olması tek tekerde gitmeyi zorlaştıran bir durum ve arkaya doğru düşmeye neden oluyor.

 

Test sürüşümüz sırasında farklı yol şartlarında denedik ve Citybike kategorisine göre daha uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Amortisörsüz olması, küçük tekerlek (14 inç) çapında olması, vitessiz bir sistem olması ve çok atak olmasına rağmen sert dönüşlerde biniş kabiliyeti gerektirmesi bizi bu seçime itti. Zaten Strida'nın üretim amacı kesinlikle pratiklik ve kolay kullanım yani arazi binişi veya atlama-zıplamaya müsait değil.

 

Eğer oturduğunuz yer ve çevre şartları şehirde bisiklete binmeye müsait ise işte size göre bir bisiklet, kaçırmayın deriz.

 

 

 SCHWINN (Amerika)

 

1895 yılında kurulan "Arnold, Schwinn & Company" kısa süre sonra bisiklet sektörünün teknik ve kalite liderlerinden oldu. 100 yıldan daha uzun bir süre geçtikten sonra bugün, Amerikan ikonu haline gelen Schwinn, tüm zamanların en iyi tanınan ve en çok sevilen modellerinin yaratıcısı oldu.     Schwinn günümüzde, geniş ürün yelpazesi ile gelenekselliği ve çağdaş çizgiyi bisiklet severlere sunmaktadır. Fiyat politikasının da oldukça düşük seviyede olması tercih sebeplerinden biri haline gelmiştir.

 

GT (Amerika)

Bir Amerikan markası olan GT 1973 yılında BMX modelleri ile bisiklet dünyasına girmiştir. Sonraki yıllarda tüm bisiklet yelpazesinde ürünler vermiş ve spor dünyasında da başarılar kazanmıştır.

Brian Lopes 2007 yılında 4x, Burry Stander 2008 yılında U23 XC Dünya Şampiyonluğu kazanmışlardır. Olimpik BMX yarışlarında, Mike Day gümüş; Jill Kintner, bronz madalya kazanmışlardır. 2009 yılında  Mick Hannah defalarca podyum görmüştür.

MONGOOSE (Amerika)

Özellikle yeni jenerasyon bisiklet modellerini oluşturan ve özgür bisiklet sürüş keyfini yaşamanız için her türlü teknolojiyi kullanan markadır.

 

MONTEGUE (Amerika)

 

Montegue katlanabilir bisiklet kullanım kolaylığı, taşınabilirliği ve hafifliği ile alanında önder bir bisiklet markasıdır. Amerika’dan ilk kez Delta bisiklet tarafından ithal edilmiştir. Sürüş kalitesi, ergonomikliği ve araba bagajına sığabilecek şekilde tasarlanması sonucunda performans ve taşınabilirliği birleştirir.

Montegue mühendisleri tarafından geliştirilen ve tüm bisikletlerinde bulunan bisikletlerin katlanması için FIT (Folding Integrated Technology) adı verilen patentli bir sistem kullanılıyor. Bu sistemde, önce ön tekerlek sökülüyor, sonra üst boruya takılarak kilitlenen QR mil sökülüyor. Daha sonra da bisiklet, sele borusu ekseninden ikiye katlanıyor. Bu işlem sonucunda, tüm bisiklet, 30 saniye gibi kısa bir süre içinde, yaklaşık 90 x 90 santimetre boyutlarında bir paket haline geliyor. Kadroları 7005 aluminyum alaşımdan üretiliyor ve ömür boyu garantililer.

 

 

FENERBAHÇE 

 

Delta Bisiklet ve Fenerbahçe Spor Kulübü işbirliği ile yürütülen ortak çalışmalar sonucunda Türkiye'nin ilk kez spor kulübü adını taşıyan bisiklet markası oluşturuldu. Geotech bisiklet teknolojileri ile üretilen Fenerbahçe bisikletleri Delta Bisiklet’in yanısıra Fenerium mağazalarında da satılıyor.
Delta Bisiklet garantisi ile üretilen bisikletlerde her yaş grubuna hitap eden toplamda 8 farklı model bulunmaktadır.Getoech markası teknolojisi ile üretilen bisikletlerin kadrosu için 6 yıl, diğer donanımlarda ise 2 yıl garanti sunulmaktadır. Garanti süreci ise www.deltabisiklet.com sitesinden online kayıt ile takip edilebilmektedir.

 

 

 

 

 

Slime (Amerika)


Slime 1989 yılından bu yana Amerika’da üretilmekte ve 36 ülkede satılmakta olan lastik bakım ürünüdür. Lastik ömrü boyunca taban bölgesinde 1 cm çapında oluşan lastik delinmelerinde lastiği kalıcı olarak tamir eder ve lastik patlamalarında oluşan zaman kaybını ortadan kaldırır. Formülünde insan sağlığını etkileyen toksin, yanıcı ve parlayıcı, tehlikeli kimyasal madde bulunmaz, çevreye ve insana saygılıdır. Suda çözülebilen yapısı sayesinde kolaylıkla temizlenebilir Diken,çivi,cam vb. cisimler lastiğinize battığında slime sayesinde lastiğiniz kendini onaracak ve patlamayacaktır.
İç lastikle dış lastiğin içine yerleştirilebilen patlak önleyici şeritler, iç lastikler ve tubless lastikler için kullanılabilen dolgu sıvıları, içi slime sıvısı dolu iç lastikler, otomobil lastkleri için kullanılabilecek olan lastik dolgusu gibi türleri vardır.

 


 


 

 

 

FIZIK (Amerika)

 

Bir Amerikan markası olan f'izi:k ürünleri İtalya'da imal edilmektedir. 1996 yılından beri rahatlık, hafiflik, teknoloji ve yaratıcılığın mükemmel kombinasyonu olan tasarımları bisiklet dünyasında seçkin bir profil sergilemektedir.
   Yeniliklere atılan imza kendi farklılığını ortaya koyar. Bilimsel araştırmalar doğrultusunda geliştirilmiş Technogel, rahatsızlık hissini azaltarak maksimum konfor sağlar. Yıkanabilir bir ürün olan microtex kaplamalar renklerin canlılığını koruma yeteneğine sahiptir.

 

 

 

SELLE ROYAL (İtalya)

 

Selle Royal 1956 yılında kuruldu ve elli yıldan fazla bir süredir tüm dünyada milyonlarca konforlu sele üretti. Selle Royal tarihi özgün ve radikal yenilikçi bir çizgidir. 80'li ve 90'lı yıllarda Selle Royal bisiklet sektörünün en büyük partnerlerinden biri haline geldi. Sektörün ihtiyacı Selle Royal'i LOOKIN ve fi'zi:k markalarıyla yeni tasarımlar geliştirmeye yöneltti.

Selle Royal bugün, tasarım ödülleri almış modellerini üniversite araştırmaları desteğinde geliştirmeyi sürdürmektedir. 

 

 

 

 

GEV ( Almanya )

 

Gev, araç üzerine monte edilen kutular, kayak taşıma aparatları ve o ürünlerin yan ürünlerini üretmektedir. Bu alanda bir çok ürün grubunu uygun fiyatlara Gev’de görebilirsiniz.

 

 

 

MANITOU ( Amerika ) 

Amerikan malı olan Manitou dünyanın en büyük ve en iyi amortisör markasıdır. Dünyanın en büyük bisiklet firmaları amortisör sistemlerinde Manitou markasını kullanmaktadır.

 

 

 

TACX  ( Almanya ) 

Alman markası olan Tacx dünyanın en iyi antrenman aletleri markasıdır. Trainer ve Roller üzerine kurulmuş firmada bakım standlarından tamir anahtarlarına kadar bir çok ürün çeşidini görmeniz mümkündür. Müsabaka öncesinde sporcular Tacx marka trainer kullanarak ısınırlar. Üstün teknolojisi sayesinde trainer ile evinizde gerçek bisiklet sürüş keyfini yaşarsınız. 

 

 

 

 

PERUZZO ( İtalya ) 

İtalyan markası olan Peruzzo bisiklet taşıma sistemleri üzerinde çalışmaktadır. Araçlar için bisiklet taşıyıcısından tutun da tamir standlarına kadar her türlü ürünü Peruzzo’da bulmanız mümkündür.

 

 

 

 

 

NORTHWAVE ( İtalya ) 

İtalyan markası olan Northwave, bisiklet giyimi üzerine çalışan bir firmadır. Bisiklet ayakkabısından bisiklet formasına kadar her türlü bisiklet ürününü Northwave’de görmeniz mümkündür.

 

 

 

CICLO SPORT ( Almanya ) 

Alman markası olan Ciclo Sport  bisiklet ve outdoor üzerine km ve nabız saatleri üretmektedir. Dünyanın bu konuda en iyi markası olan Ciclo’da bir çok ürün çeşidini görmeniz de mümkündür.

 

 

 

GIST ( İtalya ) 

İtalyan markası olan Gist bisiklet üzerine bir çok giyim ve aksesuar üretmektedir.

 

 

 

 

EXUSTAR ( Taiwan ) 

Delta Bisiklet'in Distribütörlüklerine katılan Exustar, Bisiklet ve Motosiklet üzerine binlerce ürün grubunu barındırmaktadır. Tayvan’da üretim yapılan Exustar ürünleri hem çok kaliteli hem de çok uygun fiyatlarda. Sektörde kendini ispatlamış bir firmadır.

 

 

 

 

ABUS (Almanya)


Delta Bisiklet’in bisiklet ve motosiklet kullanıcıları için Almanya’dan ithal ettiği dünyaca ünlü bir kilit markasıdır. Kilit ve güvenlik konusunda en güvenilir üretici firma ve en çok tercih edilen markadır.Geniş ürün çeşidiyle sorunlara anında ve kalıcı çözümler üretir.

 

 

TOPEAK

 

         Ürün yelpazesinde tamir aletleri, montaj bakım standları, taşıma çantaları ve bir çok aksesuar ürün çeşidi bulunuyor.

 

LİMAR ( İtalya )

 

İtalyan bisiklet kaskı  markasıdır. Dünyanın en iyi kask markalarından biridir.

 

 

UVEX (Almanya)

 

Kuşkusuz dünyanın en iyi bisiklet kaskı markasıdır. Güvenlik ve dayanıklılık bu markada en ön plandadır.

 

 

 

TAKONİ

 

Bisiklet giyimi konusunda son yıllarda başarılara imza atan giyim markası.

 

 

 

ZEUS ( Taiwan )

 

Delta Bisiklet’in motosiklet kullanıcıları için ithal ettiği dünyaca ünlü bir kask markasıdır. Zeus markasında yüzlerce motor kask modelini incelemek için www.mototr.com adresine giriniz. Taiwan’da üretimi yapılan Zeus markası dünyanın en iyi ve bilindik markaları ile aynı kalitededir.

 

 

 

 

GERMAS ( Almanya )

 

Bir Alman markası olan Germas, motosiklet üzerine giyim ve aksesuarlar üreten bir markadır. Her türlü motosiklet giyimini ve aksesuarını Germas markası adı altında www.mototr.com adresinde görebilirsiniz.

 

 

MOTOINFINITO (İtalya) MOtosiklet giyim markası. Motosiklet giyiminde en üstün teknolojiyi kullanmaktadır. Koruma noktaları özel jel ile yapılmaktadır.

 

  

 

YAMAHA ( Japonya ) Dünyanın en iyi motosiklet markalarından biri. Delta Bisiklet olarak Yamaha bayiliği yapmaktayız. Yamaha servis, Satış ve yedek parça hizmeti vermekteyiz. Delta olarak Yamaha'nın 3S bayiğini temsil ediyoruz. Kızıltoprak mağazamızda Yamaha motosikletleri, Yamaha giyim çeşitlerini, Yamaha motosiklet yedek parçalarını bulabilirsiniz.

 

 

            Bu markalar dışında da dünyanın bisiklet konusunda en iyi üreticilerinin ürünlerini sizlere sunmaktayız. Bunlardan bazıları; Shimano, Campagnolo, Michelin, Mavic, Red X, SKS, Extreme, X-Treme, Magura, Marzocchi, RST, JBC, CST, DT Swiss, Fizik, Fox, FSA, Giordana, IRC, Maxim, Pazzaz, Polar, Oakley, Ritchey, Suntour, Tektro, VDO, Wellgo, WCW, Tioga, Laser, Zzyzx.

 

Saygılarımızla,

Delta Bisiklet

www.deltabisiklet.com

delta@deltabisiklet.com

Özgürlük İki Tekerde...

 

 

 Hakkımızda

Ürün Seçim Klavuzu

Markalarımız Hakkında

Mağazalarımız

Bayilerimiz

Son Eklenenler

Banka Hesap Numaralarımız

İletişim

Bisiklet Seçimi

Basında Delta

Faydalı Bilgiler

Delta MTB Race Gold Tour 2011

Antrenman

Delta Spor Kulübü

İndirimdekiler

Tavsiyelerimiz

Fırsat Ürünleri

Özel Yapım

Gizlilik & Güvenlik

Bisiklet Garanti Girişi

Nasıl Yapılır? Pratik Tamir Bilgileri

Ana Sayfam Yap

Delta MTB Race Gold Tour 2012

%128 Güvenli alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz yüksek güvenlikli şifreleme yöntemleri ile bankaya iletilir.

e-postanızı bırakın. Yenilik ve kampanyalarımızdan haberdar olun

Türkiye'nin online bisiklet ve bisiklet ekipmanları satış sitesi. Her hakkı saklıdır.Sitemizden Güvenle Online Alışveriş Yapabilirsiniz. Sitemiz 128 Bit SSL ile korunmaktadır.
Online Destek Hattı: 0 216 450 66 30 destek@deltabisiklet.com

Sitemiz en iyi performansı İnternet Explorer sunucusuyla vermektedir

Email Listemize Üye Olun
 
Adınız
Soyadınız
E-Mail
Cep Telefonu
 

Gönder  Şifremi Unuttum
Yeni Üye