Kullanıcı adı Şifre  
logo

 
Hakkımızda

DELTA BİSİKLET

1994’ten beri iki teker üzerinde…

  Delta Bisiklet kurulduğu günden beri istikrarlı bir büyüme ve gelişme gösteriyor. Şimdi Türkiye’nin dört bir yanında bayileri ile bisiklet tutkunlarına hizmet veren Delta Bisiklet’in bu başarısı insan sağlığına verdiği önem ile kaliteden ödün vermemesinde yatıyor.

  Delta Bisiklet, bisiklet hakkında teknikten-fiyata her bilgiyi alabileceğiniz bir merkez ve konusunda en iyi üreticilerin Türkiye distribütörüdür. Bisiklet için çoraptan, çocuk taşıyıcısına, her alım gücüne hitap eden ürün ve fiyat seçenekleriyle tüm bisiklet kullanıcılarına yönelik bisiklet yelpazesiyle, ulusal ve uluslararası tüm bisiklet etkinliklerine kısacası konusu bisiklet olan her şeyi bulabileceğiniz bir adres. 

Tüm dünyadaki bisikletle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek teknolojideki yeniliklere paralel, her kullanıcıya uygun, ekonomik birçok model ürün ve uzman kadrosuyla 2010’da yaygın bayi ağımızla Türkiye’de ve Avrupa’da ‘’bisikletle yaşamın’’ akılcı, sportif, çevreci ve sosyal olduğunu benimsemiş siz bisiklet sevenlerle ‘’pedala kuvvet’’ diyeceğiz.


-Bisikletli yaşamı desteklemek,
-Bisiklet sporunu desteklemek,
-Çevreci bilinci geliştirecek faaliyetler yapmak ve yapan kişi ve kuruluşları desteklemek,
-Bisiklet kullanımını artırıcı kentsel projeler üretmek,
-Bisikleti tanıtıcı eğitim programları düzenlemek,
-Distribütör firma olarak kaliteli bisiklet ve aksesuarlarının ilgili kitleye en uygun fiyatlarda ulaşmasını sağlamak, hedeflerimiz arasındadır.


     Üretici firma olarak , Türkiye’nin de bisiklet üretiminde dünya markası isimler çıkarabileceğini GEOTECH ve DELTA marka bisiklet ve aksesuarları ile ortaya koymayı başarmış, yurtdışındaki fuarlarda ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

      Bisiklet kalitesini önemsemeyen "ucuz bisiklet" politikası Türkiye’de bisikletin gelişimini çok olumsuz etkilemiş ve bisiklete çok zarar vermiştir. Bisiklet spor ve keyif aracı olarak belirli bir kalitenin altında olmamalıdır, bu anlayışla çalışan firmamız, tüm ürünlerinin müşteri memnuniyetini alarak 16 yılını tamamlamıştır.Standartlara uygun olmayan bisikletler bir çok sağlık sorununa yol açabiliyor. Delta Bisiklet hem her alım gücüne hitap eden hem de kaliteli malzeme ile üretim için geniş araştırmalar yaparak girişimlerde bulunmakta ve bisiklet kullanıcılarına en uygun en sağlıklı ekipmanı sunmaktadır.

 

 

 

   Delta Bisiklet sağlıklı bir çevre konusunda bilinç kazandırmak için de çalışmalar sürdürmektedir. Otomobillerin % 70 i ortalama 5 km uzunluğunda bir yol için kullanılmaktadır ki bu mesafe bisiklet kullanımı için idealdir. Türkiye’de de  bazı Avrupa ülkeleri gibi yolculukların yarısının bisikletle yapılması umudunu taşıyan Delta Bisiklet dünyamızı güzelleştirmek ve korumak adına bir çok proje ve aktiviteye imza atmıştır.

     Şimdiye kadar birçok ulusal ve uluslararası aktiviteler birçok günübirlik veya uzun turlar, eğitim ve tanıtım çalışmaları Delta Bisiklet tarafından organize edildi. Bu faaliyetlerin ülkemizde bisikleti spor veya hobi olarak yapmak isteyenlere büyü katkıları olduğunu gözlemledik, bisiklet konusundaki gelişmeler bizleri her zaman sevindirdi, motivasyonumuzu arttırdı. Önümüzdeki faaliyetlerimizde sizleri de aramızda görmek bizleri çok sevindirecektir.

  Delta Bisiklet geniş ürün yelpazesi ve distribütörü olduğu sayısız seçkin marka ile Türkiye’nin en kapsamlı on-line bisiklet mağazası olarak www.deltabisiklet.com ile parmaklarınızın ucunda

En derin saygılarımızla,
Delta Tanıtım ve Organizasyon Birimi

Delta Bisiklet “Bisikletli yaşamın” akılcı, sportif, ekonomik, çevreci ve sosyal bir tercih olduğunu kabul edenlerin buluşma noktası…


Delta Bisiklet Ankara
Bosna Hersek Cad 21/D 06510 Emek ANKARA Telefon : +90 312 223 60 27 pbx (10 Hat) Faks : +90 312 222 34 92

Delta Bisiklet İstanbul
Bağdat Caddesi 9/A Kızıltoprak-Kadıköy İSTANBUL Telefon : +90 216 450 66 30 pbx (4 Hat)  Faks : +90 216 550 77 27

destek@deltabisiklet.com

 

Delta Spor Kulübü

 

            Delta Bisiklet olarak, bisiklet sporunu daha ida ileriye götürmek için 2005 yılının başında DELTA SPOR KULÜBÜNÜ kurduk. Delta Spor Kulübünü kurmamızın amacı Bisiklet, Triatlon ve Duatlon Sporunu geliştirerek, bu dallara sporcu yetiştirmektir. Şu anda Delta Spor Kulübünün; Erkek ve Bayan  olmak üzere 8 ayrı kategoride takımı vardır.

 

·          Dağ Bisikleti Takımı (Bayan/Erkek)

·          Yol Bisikleti Takımı (Bayan/Erkek)

·          Triatlon Takımı (Bayan/Erkek)

·          Duatlon Takımı (Bayan/Erkek)

 

 

            Yeni kurulmasına rağmen Ulusal ve Uluslararası bir çok yarışmalarda Delta Spor Kulübünün sporcuları en iyi dereceleri yapmıştır. Sizler de Delta Spora katılabilir ve Bisiklet sporunda kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

 

 

            Bisiklet sporunu biraz daha ileriye götürmek istiyorsanız Ankara Delta Spor’a katılın. Alacağınız; Bisiklet, Triatlon veya Duatlon lisansı ile Ulusal ve Uluslararası yarışmalara ve müsabakalara katılabilirsiniz.

 

Delta Spor Kulübü ile;

 

·          Sponsorluklar

·          Düzenli antrenmanlar

·          Teknik Destek

·          Profesyonel Takım Ruhu

·          Tecrübeli Antrenörlerle Çalışma

·          Yedek Parça Desteği Kazanırsınız.

 

 

 

Delta Spora Katılmak İçin;

           

1.      4 Adet Fotoğraf

2.      2 Adet Kimlik Fotokopisi

3.      1 Adet Sağlık Raporu (Herhangi bir sağlık kuruluşu veya özel hekimden alınabilir)

 

Getirerek Delta Spor Kulübü Başkanlığı’na Başvurmanız yeterli olacaktır.

 

Delta Spor Kulübü İletişim Bilgileri;

 

Kulüp Başkanlığı:

 

Tel: 0 312 222 76 36

E-Mail: delta@deltabisiklet.com

 

 

      Delta Bisiklet ve Delta Spor Kulübü olarak, bisiklet aktiviteleri ile sizleri bisikletli yaşama davet ediyoruz. Bu aktivitelere katılmak için her yaşta olabilirsiniz ve profesyonel olmanız da gerekmiyor.

 

Yaptığımız Bisiklet Aktivitelerinin başlıcaları:

 

 

DOĞA GEZİLERİ


            Bisikletli doğa gezilerimizde amacımız bir yandan bisiklet keyfini maksimum yaşamak diğer yandan bu geziler sayesinde çevremizdeki doğal güzellikleri görmek, macera dolu anlar geçirmek ve birçok doğa severle tanışma imkanı sağlamaktır. 

 

            Bu geziler genellikle; Abant, Işıkdağı, Yedigöller, Gerede, Kartalkaya, Alanya, Kapadokya, Amasra, Safranbolu gibi doğal güzelliklerin olduğu yerlere yapılmaktadır.

 

            Gezi yapılacak parkur, gidiş ve dönüş saatleri, diğer koşullar katılımcılara bildirildikten sonra hazırlıklar yapılır, bisikletler otobüse yerleştirildikten sonra hareket edilir. Parkur başlangıç yerine otobüsle gidilir, dönüş yine otobüsle gerçekleştirilir. Bisikletinizin olmaması, teknik bilginizin olmaması sorun değil. Kendinizi yeterli görmüyorsanız Delta Bisiklet personel ve teknik donanımıyla yanınızda olacaktır. Bu geziler sizi hem eğlendirecek hem de heyecanlı anlar yaşatacaktır.

 

HAFTA SONU GEZİLERİ

 

            Hafta sonu gezileri, genellikle yakın çevredeki bisiket parkurlarına yapılmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri belirlediğimiz bir saatte buluşup; Eymir Gölü cevresi, Odtü Arazisi, İncek Köyü ve doğa güzelliklerinin bol olduğu çevrelere gitmekteyiz. Amacımız bisikletli yaşamı desteklemek ve güzel bir hafta sonu geçirmek. Yoğun bir hafta geçirdiyseniz ve stresten uzak bir ortam istiyorsanız mutlaka bize katılın.

 

HAFTA İÇİ GEZİLERİ

 

            Hafta içi sabahın erken saatlerinde buluşarak bisikletle doğa gezilerine çıkıyoruz. Bisiketin insan sağlığına faydalı olduğu saatler de genelde sabah saatleridir. Eğer daha önce sabahın erken saatlerinde bisiklete binmediyseniz mutlaka denemelisiniz.

 

 

 

           

YARIŞMALAR ve ORGANİZASYONLAR

 

 

            Delta Bisiklet, Delta Spor Kulübü olarak Ulusal ve Uluslararası yarışmalar ve organizasyonlar düzenlemekteyiz.


            Bu aktivitelere katılmak isteyen bisiklet sporcuları Delta Bisiklet katılımcıları olarak yer alabilir, aktiviteye kişisel başarısı ile veya Delta Spor olarak katılabilir. Delta Spor‘a katılmak için Delta Spor Kulübü‘ne katılmanız yeterli olacaktır. Yarışmalara katılım için gerekli lisans ve bilgi için Delta Spor Başkanlığı’na başvurmanız yeterli olacaktır.  

 

Kulüp Başkanlığı:

Tel: 0 312 222 76 36

E-Mail: team@deltabisiklet.com

 

 

EĞİTİM - SEMİNERLER


            Bu çalışmalarımız öğretim ortamlarında bulunan potansiyel kitleye ulaşarak konuya ilgilerini arttırmak ve bilgi aktarmaktır. Bununla birlikte ulaşım aracı olarak öğrencilerin bisikleti daha iyi tanımalarını sağlamaktır.


    İlköğretim Okulları,

Liseler,
    Üniversiteler,

Özel Okullar,

 

 

GÖRÜŞMELER


            Bisiklet kullanıcıları olarak sorunlarımız ve kendimizi ilgili kurum ve organizasyonlara tanıtmak, çözüm ve destek beklemek, ilgilileri uyarmak amacıyla bir dizi ziyaret ve iletişimde bulunmak.

 
Bakanlık ilgili birim yöneticileri ile yapılan görüşmelerde sporculara daha fazla ilgi ve yeni sporcular için olanakları artırmaları doğrultusunda görüşmeler yapmaktayız.

Trafik Ekipler Amirliği: Trafik polislerinin bisiklet kullanıcılarına ilgilerini beklediğimizi ayrıca bir araç olarak bisikletin trafikte desteklenmesi için çalışmalar yapmaktayız.

Yabancı Bisiklet Kulüpleri: Bu çalışmamız diğer ülkelerde bulunan kulüplerin bizlerle iletişim kurmalarını sağlamak ve ülkemize davet etmek, onlara da ülke topraklarında bisiklet keyfi yaşatmaktır.


Yerel Yönetimler: Bisiklet yolu ve ortamlarını oluşturmaları konusunda görüşmeler yapılarak, plan ve proje konularında destek beklenmektedir.

Şoförler Odası:
Toplu taşıma araçlarının bisiklet kullanıcılarına özen göstermesi, haklarının duyurulması temelinde görüşmeler yapılmaktadır.


Doğasever organizasyonlar: Bu gruptaki çalışmalarda, doğaseverlerin toplandığı organizasyonlarda bisiklet ve kullanımına ilişkin destek ve ilgilerini artırmak.


Eğitim Turları: İlköğretim ve liselere yönelik günübirlik bisiklet turları. Bu çalışma öğrencileri bisikletli bir yaşama başlamaları için motive etmeye yöneliktir.

 

Dia ve Projeksiyon Gösterileri:

 

·          Yapılan Aktiviteler ve Müsabakalar

·          Türkiye’deki Doğal güzellikler

·          Ulusal ve Uluslararası yarışmalar

·          Akrobasi Gösterileri

·          Eğitim Amaçlı Sunumlar


 

 

 

 Hakkımızda

Ürün Seçim Klavuzu

Markalarımız Hakkında

Mağazalarımız

Bayilerimiz

Son Eklenenler

Banka Hesap Numaralarımız

İletişim

Bisiklet Seçimi

Basında Delta

Faydalı Bilgiler

Delta MTB Race Gold Tour 2011

Antrenman

Delta Spor Kulübü

İndirimdekiler

Tavsiyelerimiz

Fırsat Ürünleri

Özel Yapım

Gizlilik & Güvenlik

Bisiklet Garanti Girişi

Nasıl Yapılır? Pratik Tamir Bilgileri

Ana Sayfam Yap

Delta MTB Race Gold Tour 2012

%128 Güvenli alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz yüksek güvenlikli şifreleme yöntemleri ile bankaya iletilir.

e-postanızı bırakın. Yenilik ve kampanyalarımızdan haberdar olun

Türkiye'nin online bisiklet ve bisiklet ekipmanları satış sitesi. Her hakkı saklıdır.Sitemizden Güvenle Online Alışveriş Yapabilirsiniz. Sitemiz 128 Bit SSL ile korunmaktadır.
Online Destek Hattı: 0 216 450 66 30 destek@deltabisiklet.com

Sitemiz en iyi performansı İnternet Explorer sunucusuyla vermektedir

Email Listemize Üye Olun
 
Adınız
Soyadınız
E-Mail
Cep Telefonu
 

Gönder  Şifremi Unuttum
Yeni Üye